• Wpisów: 37
  • Średnio co: 77 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 15:22
  • Licznik odwiedzin: 14 262 / 2928 dni
 
x-factor
 
Program, który w Wielkiej Brytanii od siedmiu sezonów gromadzi wielomilionową publiczność. Program, który wyłuskał wielkie śpiewające talenty. Program, który budzi ogromne emocje i zgarnia masę nagród.  "X Factor" wreszcie w Polsce! Już w niedzielę na antenie TVN, o godzinie 20.00.
X-factor_polska.jpgO prowadzącym i jury tego programu prasa huczy już od kilku miesięcy. Spekuluje: kto jest najostrzejszy? Komu się trzęsą ręce ze zdenerwowania? Która grupa przypadnie danemu jurorowi pod opiekę? Czy Jarosław Kuźniar przeszedł na ciemną stronę mocy? Kto kłóci się z produkcją? Prawda jest następująca: Kuba Wojewódzki już naostrzył kły. Maja Sablewska jest szczera do bólu. Czesław Mozil nie może się nadziwić, że do programu przyszło tylu zdolnych ludzi. A prowadzący ciągle jest sobą. I się nie odchudza.

Premierowy odcinek "X Factora" TVN pokaże w najbliższą niedzielę o 20.00. Będzie to relacja z pierwszych castingów, które odbyły się w Zabrzu i Warszawie. Czy już wtedy jury znalazło swoich faworytów?

"X Factor" to muzyczne show, które szuka wokalnych talentów. Brytyjski program, który powstał w 2004 roku daje szanse piosenkarzom pop, którzy są oceniani przez jury. Dotychczas jego członkami byli m.in: Simon Cowell (założyciel i twórca formatu "X Factor"), Cheryl Cole, Sharon Osbourne, Geri Halliwell czy Katy Perry.

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego